Zepo DPD - فروشگاه ساز رایگان محصولات دانلودی زپو

سـامانه پشتیبانی

013-33774077

پایان فعالیت سرویس زپو

با عرض سلام و احترام
کاربران گرامی، تیم زپو همواره در تلاش بودi که با تکیه بر نظرات و پیشنهادات راهگشای کاربران خود، روز به روز در راستای بهبود و برطرف نمودن نقص ها و کاستی های خدمات خود گام بردارد. ولی هم اکنون با توجه به افزایش هزینه ها و عدم تامین بودجه جهت توسعه زپو، امکان ادامه ی فعالیت سرویس امکان پذیر نمی باشد ضمن قدردانی از حمایت و همراهی شما در طول سال های فعالیت زپو، احتراما به اطلاع می رساند که کلیه ی فعالیت های سرویس زپو، حسب تصمیم مدیران شرکت در تاریخ 97/5/29 (20 آگوست 2018) به طور کامل متوقف خواهد شد. از کاربران عزیز صمیمانه پوزش می طلبیم و خواهشمندیم که حداکثر تا تاریخ 97/5/25 (16 آگوست 2018) نسبت به تسویه حساب موجودی پنل خود اقدام فرمایند.
پیشاپیش از همکاری شما کمال تشکر را داریم.

ارسال شده در تاریخ 1397/05/17 11:33

نسخه بتا

با سلام و عرض خسته نباشید

فروشگاه ساز رایگان محصولات دانلودی Zepo  به صورت آزمایشی فعال شد  خواهشمندیم در صورتی که محصول  دانلودی جهت فروش دارید  نسبت به ثبت نام و ایجاد فروشگاه خود اقدام فرمایید استفاده از این سرویس رایگان می باشد.

هر فایلی که قابل دانلود است قایل فروش است!

با Zepo درآمد شغلی خود را متحول کنید 

ارائه رایگان فروشگاه محصولات دانلودی

www.Your name.Zepo.ir

کسب و کار متفاوت خود را راه اندازی کنید

ایجاد فروشگاه

زپو در واقع چیست ؟

Zepo  پلتفرمی کارآمد و کاربر پسند را جهت خریدو فروش محصولات دیجیتالی (Apps, eBooks, Software, Music, and Videos ) با قابلیت ایجاد یک فروشگاه کاملا رایگان برای شما فراهم کرده است. با رابط کاربری Zepo شما و مشتریانتان همواره خشنود خواهید بود. چرا که Zepo آسان ترین و ارزان ترین روش خرید و فروش محصولات دیجیتالی می باشد .

جهت کسب اطلاعات بیشتر به نشانی  www.zepo.ir مراجعه نمایید 

ارسال شده در تاریخ 1394/03/11 14:10